HPE ProLiant RL300 Gen11 جایزه «محصول جدید سال» شد

 

HPE ProLiant RL300 Gen11 برنده جایزه «محصول جدید سال» شد


برجسته بودند. در Hewlett Packard Enterprise، ما همیشه در تلاش هستیم تا بهترین فناوری را برای مشتریان خود ایجاد کنیم، خرید سرور اچ پی بنابراین به ویژه برای ما مفتخریم که سرورهای HPE ProLiant RL300 Gen11 ما در فهرست جوایز BIG 2022 محصول جدید سال کسب و کار از کسب و کار گروه اطلاعات


داوران این برنامه جوایز متشکل از یک هیئت بین‌المللی از پیشکسوتان کسب‌وکار و رهبران صنعت هستند که بررسی و تعیین می‌کنند که کدام کسب‌وکارهای جهانی برای برتری در نوآوری شایسته تقدیر هستند. امسال HPE مفتخر است که به عنوان یکی از آن کسب و کارهایی به حساب می آید که به این افتخار عالی دست یافته اند.
اولین بار در صنعت که از راه حل های محاسباتی بومی ابری استفاده کرد

در ژوئن 2022، HPE مجموعه محاسباتی خود را گسترش داد تا به اولین ارائه‌دهنده سرور سطح یک تبدیل شود که خط جدیدی از راه‌حل‌های محاسباتی را با استفاده از سیلیکون بهینه‌سازی شده ابری و اولین پردازنده‌های بومی ابری صنعت، و ارائه می‌کند.

سرور جدید HPE ProLiant RL300 Gen11 که در رویداد سالانه HPE Discover این شرکت معرفی شد، اولین سرور از سری سرورهای HPE ProLiant RL Gen11 بود که عملکرد، مقیاس‌پذیری، امنیت و بهره‌وری انرژی مورد نیاز برای حجم کاری ابر مقیاس ابر و محاسبات لبه را ارائه می‌کند. و برنامه های کاربردی برای جزئیات کامل ویدیوی اعلامیه را تماشا کنید!

ارائه دهندگان خدمات به یک پایه محاسباتی قابل اعتماد نیاز دارند

ارائه دهندگان خدمات و شرکت های دیجیتال اول در خط مقدم ساخت زیرساخت های محاسباتی بزرگ امروزی هستند. این سازمان ها می دانند که چابکی، انعطاف پذیری و نوآوری با محاسبات شروع می شود. جعبه‌های ODM سنتی به سادگی آن را در بازاری که به عمق IP، عملکرد، قابلیت اطمینان، امنیت و کنترل نیاز دارد، کاهش نمی‌دهند.

سرورهای جدید HPE ProLiant RL Gen11 نیازهای این پایگاه مشتری را برآورده می کنند و برای مشتریانی که خدمات دیجیتال، جریان رسانه، پلتفرم های اجتماعی، تجارت الکترونیک، خدمات مالی یا آنلاین و خدمات مبتنی بر ابر مانند را ارائه می دهند، مناسب هستند. و . سرورهای جدید HPE ProLiant RL300 Gen11، ارائه‌دهندگان خدمات و شرکت‌هایی را که از توسعه بومی ابری استقبال می‌کنند، با یک پایه محاسباتی چابک، توسعه‌پذیر و قابل اعتماد برای هدایت نوآوری مجهز می‌کنند.
عملکرد بالا همراه با بهره وری انرژی

ارائه دهندگان خدمات می خواهند تجارب کاربر نهایی عالی را برای مشتریان خود ارائه دهند، به ویژه با افزایش خرید سرور hp و تشدید حجم داده ها و حجم کار. به همین دلیل است که HPE ProLiant RL300 Gen11 برای حفظ عملکرد بالا قابل پیش بینی، تأخیر کم و حداکثر استفاده برای محیط های ابری با مقیاس بزرگ طراحی شده است. در واقع، آزمایش نشان داده است که سرور HPE ProLiant RL300 Gen11 می تواند به استفاده 100% دست یابد و در عین حال عملکرد بهینه و بهره وری انرژی را در مقیاس ابری کامل حفظ کند!


خلاصه - شما می توانید موج جدید نیازهای مرکز داده را با یک رویکرد باز که کارایی را برای بارهای کاری بومی ابری در مقیاس ارائه می دهد، برطرف کنید .
چرا HPE ProLiant RL300 Gen11 ؟

" معرفی شد در اینجا سه ​​دلیل بزرگ وجود دارد که چرا سرور HPE ProLiant RL300 Gen11 به عنوان دریافت کننده جایزه " محصول سال 2022 :

    سرور HPE ProLiant RL300 Gen11 یک تجربه عملیاتی شهودی در فضای ابری را تسهیل می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا نحوه کنترل محاسبات را از لبه به ابر ساده کنید. می‌توانید عملیات تجاری را تغییر دهید و تیم خود را از حالت واکنشی به حالت فعال تغییر دهید - با دید جهانی و بینش از طریق یک کنسول یکپارچه. همچنین می‌توانید وظایف را برای استقرار کارآمد، مقیاس‌پذیری فوری، و پشتیبانی یکپارچه و ساده‌شده و مدیریت چرخه عمر خودکار کنید. در مورد آن اشتباه نکنید: نسل بعدی HPE ProLiant برای یک تجربه یکپارچه ابری مهندسی شده است - چه بخواهید مدل مصرف HPE GreenLake را خریداری کنید یا از آن استفاده کنید.
    عملکرد بهینه به شما این امکان را می دهد تا با محاسبات HPE ProLiant که برای محیط ترکیبی شما مهندسی شده است، به هر بار کاری - از مرکز داده تا لبه - سرعت دهید. می‌توانید در عین دستیابی به عملکرد بهینه برای برنامه‌های کاربردی که به پیشرفته‌ترین گرافیک و شتاب داده‌ها نیاز دارند، یکپارچه اجرا کنید.
    امنیت قابل اعتماد با طراحی شما را تحت پوشش قرار داده است - از سیلیکون گرفته تا نرم افزار، کارخانه به ابر و از نسلی به نسل دیگر. خانواده سرور HPE ProLiant با یک رویکرد امنیتی اساسی طراحی شده است که از طریق تمرکز غیرقابل انعطاف بر پیشرفت های امنیتی مداوم از شما در برابر تهدیدات پیچیده فزاینده دفاع می کند. می‌توانید مطمئن باشید که زیرساخت‌ها، حجم‌های کاری و داده‌های شما ایمن هستند – با رویکرد امنیتی لبه به ابری قابل اعتماد که بر روی یک هسته محاسباتی HPE ساخته شده است – که از طریق یک رویکرد بدون اعتماد اثبات شده برای امنیت سخت‌تر شده است.

آخرین رپورتاژ های منتشر شده

18 ارديبهشت 1403
20 فروردين 1403

آسمان مجازیقیمت آسمان مجازی لیست قیمت آسمان مجازی  نکات طراحی داخلی  نمونه کار طراحی دکوراسیون بهترین مهندس طراحی دکوراسیوننور پردازی ساختمان

بهترین تجربه ها در ویترینو

علاوه بر کسب اطلاعات بشتر، خدمات خود را تبلیغ کنید

     

© 2024 تمام حقوق این سایت برای ویترینو محفوظ است
کاری از ویدا علیپور

منوی سایت