حسین فریدون بازداشت شد + دلیل بازداشت فریدون برادر حسن روحانی

دلیل بازداشت حسین فریدون برادر رئیس جمهور و دستگیری فریدون که بازداشت برادر حسن روحانی توسط سخنگوی قوه قضاییه تایید شد.

مجله ویترینو ؛

محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضائیه در کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد مهمترین سوالات خبرنگاران درباره اعتصاب غذای حمید بقایی در زندان و بازداشت حسین فریدون برادر حسن روحانی بود.

وی در خصوص بازداشت برادر رئیس جمهور گفت: چندین مورد از این فرد تحقیق شد دیروز برای ایشان قرار تامین صادر و چون تامین نشده به زندان معرفی شده است.

قرار بازداشت موقت نیست؛ قرار تامین است و هرگاه وثیقه تامین شود، آزاد می شود.

درباره اعتصاب غذای حمید بقایی در زندان

وی گفت: گاهی مامور ابلاغ مراجعه می کند و با وجود اینکه آدرس درست است اما می گویند فرد مورد نظر نیست.

محسنی تصریح کرد: ایشان ۲ وکیل داشتند که همین ها کفیل وی شدند. البته به این فرد ارفاق شده است که وکلا کفیل شدند.

سخنگوی دستگاه قضا اظهار داشت: کفیل این فرد حاضر به امضای صورت جلسه نشده است. در مرحله ای هم این فرد احضار می شود اما نمی آید و بعد از این جلب می شود.

وی در واکنش به این ادعا که گفته شده اجازه تهیه غذا از بیرون به متهم داده نشده است، گفت: در زمانی که این فرد در اختیار وزارت اطلاعات بوده بارها به حساب وزارت غذا سفارش داده است. این فرد در سوئیتی بوده که یخچال و تلویزیون داشته است و از نور کافی برخودار بوده است.

وی در خصوص اعتصاب غذای بقایی هم گفت: از این مورد اطلاعی ندارم.

محسنی اژه ای در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه برخی از استانداران به دادسرا دعوت و تفهیم اتهام شدند، دولت هم از برخی فرماندهان و ائمه جماعات شکایت کرده آیا این افراد هم تفهیم اتهام شدند یا خیر گفت: هر گزارش رسمی که ارسال شود بررسی می شود و از سمت دولت هم شکایت هایی ارسال شده است. در رسانه ها دیدم که رئیس جمهور گفته شکایتی نداشته است بنابراین در مورد تخلفات هم باید شاکی خصوصی باشد.

بازداشت برادر حسن روحانی


برچسب ها ؛ بازداشت برادر حسن روحانی,بازداشت حسین فریدون,علت بازداشت حسین فریدون برادر حسن روحانی,جزئیات جرم حسین فریدون برادر حسن روحانی, بازداشت حسین فریدون , حسین فریدون , دستگیری برادر روحانی , دستگیری حسین فریدون , دلیل بازداشت حسین فریدون

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">