غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل

آموزش غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسلع آموزش فعال و غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل آموزش فعالسازی آهنگ پیشواز آموزش غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل روش غیر فعال کردن آوای انتظار ایرانسل فعالسازی پیشواز ایرانسل آموزش راه اندازی آهنگ پیشواز ایرانسل پیشواز ایرانسل ایرانسل

آموزش فعال و غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل

مجله ویترینو ؛

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که دوست دارید وقتی فردی با تلفن همراه شما تماس میگیرد، بوق ساده انتظار تلفن را نشنود و یک موسیقی زیبا به جای آن بگذارید، میتوانید از سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل استفاده کنید.


آهنگ پیشواز یک سرویس از سرویس های اپراتور ایرانسل است که در آن وقتی فردی با تلفن همراه شما تماس میگیرد، آهنگ کوتاهی به جای بوق انتظار نواخته میشود.

در این مطلب به آموزش نحوه فعالسازی و غیر فعال کردن این سرویس میپردازیم.

غیر فعالسازی

می خواهیم در این مطلب یک راه بسیار آسان و راحت برای شما عزیزان اموزش دهیم که برای حذف آهنگ پیشواز نیازی نیست کد آن را بدانید.

کافیست با موبایل خود کلمه ENS را به 7575 ارسال نمایید تا آهنگ پیشواز خط شما غیر فعال شود.


فعالسازیکدهای دستوری
شما می توانید بخشی از عملیات آهنگ پیشواز را با استفاده از کدهای دستوری انجام دهید. برای دیدن منوی اصلی آهنگ پیشواز #777* را از خط ایرانسل خود شماره گیری کنید و سپس یکی از گزینه های منو را انتخاب کنید.

پیام کوتاه
شما میتوانید دستور مورد نظر خود را در یک پیام کوتاه به شماره 7575 ارسال کنید. در این حالت نتیجه درخواست شما بلافاصله در یک پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">