محرومیت و کسر 8 امتیاز تراکتورسازی قطعی است // علت کسر امتیاز از تراکتورسازی؟؟

وکیل بین المللی فوتبال درباره محرومیت باشگاه تراکتورسازی از نقل و انتقالات صحبت کرد و همینطور کسر 8 امتیاز از تراکتورسازی را جدی دانست.

ترکتور سازی،اخبار ورزشی،باشگاه تراکتور،آخرین اخبار تیم تراکتورسازی،لیگ فوتبال ایران،آخرین اخبار داغ ورزشی،نتایج زنده تراکتور،اخبار روز ورزشی،باشگاه فوتبال،تراکتور،هوارادا تراکتور،نتایج تراکتور

گزارش ویترینو به نقل از مهر ؛ تراکتورسازی از نقل و انتقالات زمستانی محروم است.این خبری است که مسوولان تراکتورسازی پس از تلاش برای جذب شهباززاده با آن مواجه شده اند. 

مهدی محمودی درباره محرومیت باشگاه تراکتورسازی از نقل و انتقالات و اینکه مقصر اصلی این ماجرا فدراسیون است یا باشگاه؟ گفت:باشگاه ها مسئول هستند.

فیفا باشگاه ها را به رسمیت می شناسد. هرچند فدراسیون هم در جریان هست ولی صرفا نامه ها را به باشگاه ها منتقل می کنند. البته گاهی به علت ضعف در باشگاه ها، فدراسیون مجبور به دخالت و کمک است و در مواردی درگیر می شود.

وی افزود:فدراسیون باید جلوی ثبت این قراردادها را می گرفت. قضیه یک مقدار قضیه بغرنج شده است. فیفا رایی داده و آنها اجرا نکرده اند. این می تواند از جریمه مالی تا سقوط به دسته پایین تر را شامل شود.

وکیل بین المللی فوتبال در پاسخ به این سئوال که آیا کسر 8 امتیاز از تراکتورسازی جدی است؟ گفت:صد درصد چون باشگاه تراکتورسازی اهمال کرده است و باید عواقبش را هم بپذیرد.

وی افزود:به علت بی توجهی، علاوه بر بحث کسر امتیاز، سقوط به لیگ های پایین تر هم مطرح است. ما قبلا باشگاه هایی را داشته ایم که به علت بی توجهی به رای فیفا، به این سرنوشت دچار شده اند.

محمودی خاطرنشان کرد:ممکن است فدراسیون فوتبال هم جریمه نقدی شود. از آرای انضباطی چیزی به بیرون درز نمی کند. فدراسیون سیاست پنهان کاری و وقت کشی را حاکم کرده است. چه خوب بود اگر فدراسیون زودتر این آرا را رسانه ای می کرد.

تراکتور سازی،اخبار ورزشی،باشگاه تراکتور،آخرین اخبار تیم تراکتورسازی،لیگ فوتبال ایران،آخرین اخبار داغ ورزشی،نتایج زنده تراکتور،اخبار روز ورزشی،باشگاه فوتبال،تراکتور،هوارادا تراکتور،نتایج تراکتور

پیش بازی تراکتور و پرسپولیس،نتیجه بازی ترامتور و پرسپولیس،ساعت بازی پرسپولیس و تارکتور،علت کسر امتیاز از تراکتور،اخبار داغ ورزشی را فقط اینجا بخوانید،تراکتورسازی،تراکتور و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی،تنیجه فینال زودرس لیگ،فینال تراکتور و پرسپولیس،پرسپولیس،تراکتورسازی

نظرات (۱)


ممنون

پاسخ:
ممنون از حضور گرمتون که ما رو شرمنده می کنین ...
موفق باشید ...

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">