علیرضا منصوریان: در عمرم تنها سه بار گریه کردم // گریه برای حجازی،مظلومی و پورحیدری!

منصوریان سرمربی استقلال می گوید که بعد از بازی اهواز گریه نکرده و تنها سه بار در زندگی اش گریه کرده است.

گزارش ویترینو به نقل از ورزش سه ؛ علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از بازی گفت ؛ این برد را به هواداران استقلال تبریک می گویم و از طرف همه استقلالی ها به منصورخان پورحیدری تقدیم می کنیم. علی پورحیدری با حضور در ورزشگاه تعصب پدرش به استقلال را نشان داد. قبل از بازی در داخل رختکن قول دادیم که برد را به پورحیدری تقدیم کنیم که اینطور شد.


چرا به لک فحاشی شد؟
صمد مرفاوی سرمربی من بود و من بازیکن استقلال بودم. اصول حرفه ای این است که منی که هم بازی و شاگرد یکی از بهترین های تاریخ استقلال بودم، ورود کنم. لک نیز بازیکن ثابت من بوده و اجازه بدهید در این موضوع ورود نکنم.

 


بعد از فحاشی اهواز گریه نکردید؟
من در اهواز گریه نکردم. من سه بار گریه کردم. یک بار برای حجازی، یک بار هم برای مظلومی و یک بار هم برای منصورخان پورحیدری. فحاشی ادبیات غلطی است که من نمی پسندم. در اهواز و خوزستان دوربین روی من است تا ببینند من چه می کنم. فحاشی در اهواز هم تمام می شود. یا هواداران خسته می شوند یا در مسیری این موضوع فراموش می شود. حامد را دوست دارم اما یک انتقاد به او دارم. او در بین دو نیمه زمانی که به رختکن می رفت، هواداران ما را تحریک کرد. هوادار را نمی شود کنترل کرد. من انتظار داشتم حامد به داخل رختکن می رفت. نمی خواهم از هواداران دفاع کنم اما وقتی هواداران را با دست در کنار گوش گذاشتن تحریک می کنند، این می شود. من برابر هواداران پرسپولیس فحش نمی خورم زیرا به آنها احترام گذاشته ام. امیدوارم این موضوع حامد را به فضای مجازی کشیده نشود و این خواسته من از هواداران است. من در اهواز بعد از دو سال گله کردم. من با دوستان خوزستانی ام رابطه نزدیک دارم. من و مهدی رحمتی تلاش کردیم تا فحاشی ها متوقف شود اما رفتارهای او باعث شد این مشکلات پیش بیاید.

نظرات (۱)


عجیبه واقعا
سه بار خیلی کمه ها
باید تجدید نظر کنه:)

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">