گزارش 15 مفسد اصلی صندوق ذخیره فرهنگیان به رئیس مجلس//افشای اسامی اختلاس گران

رئیس کمیسیون آموزش‌ و تحقیقات مجلس اعلام کرد نامه 15 نفر به عنوان عضو اصلی و متخلف صندوق ذخیره فرهنگیان را خطاب به ریاست مجلس نوشته است و یکشنبه هفته آینده قرار است؛ انتخاب اعضای هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص برگزار شود.
گزارش15مفسدصندوق ذخیره فرهنگیان به مجلس،اخبارسیاسی،اخبارداغ،اخبارجنجالی،اسامی اختلاس گران صندوق ذخیره فرهنگیان فاش شدصندوق ذخیره فرهنگیان اسامی اختلاس گران داغ سیاسی،اخبار جنجالی سیاسی،صندوق فرهنگیان
گزارش ویترینو به نقل از مشرق ؛ محمدمهدی زاهدی نماینده مردم راور و کرمان و رئیس کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان،‌اظهار داشت: کمیسیون آموزش‌و تحقیقات مجلس، نامه 15 نفر به عنوان عضو اصلی و متخلف صندوق ذخیره فرهنگیان را خطاب به ریاست مجلس نوشته و گزارش طبق آیین نامه داخلی به وی ابلاغ شد که به دنبال آن ابلاغ‌های مربوطه را ریاست مجلس صادر می‌کند.

*یکشنبه هفته آتی؛ انتخاب اعضای هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص

وی افزود: نشست صحن علنی مجلس که یکشنبه هفته آینده پس از یک هفته تعطیلی،‌ صورت می‌گیرد، ابلاغ‌ها درباره صندوق ذخیره فرهنگیان صادر و رسما تشکیل جلسه می‌شود. همچنین در این روز اعضای هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص تشکیل می‌شود و فعالیت خود را آغاز می‌کند. یعنی تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان رسما از هفته آتی آغاز خواهد شد.

زاهدی همچنین تصریح کرد:‌15 نفر به عنوان عضو اصلی متخلف در صندوق ذخیره تاکنون شناسایی شده و پرونده آنها در کمیته تحقیق ‌و تفحص، بررسی شده است. اما هنوز وارد جزئیات و پرونده‌ها نشده ایم چرا که ممکن است پرونده‌ متخلفان خیلی بیشتر از اینها باشد،‌ چون یک بحث صندوق ذخیره و شرکت‌های تابعه را داریم و از سوی دیگر بانک سرمایه هم وجود دارد و به سبب ابعاد بسیار زیاد آن، نیازمند بررسی و زمان بیشتری است.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">