ابزار هدایت به بالای صفحه

مجله ویترینو

مطالب علمی فرهنگی هنری خبری آموزشی

مجله ویترینو

مطالب علمی فرهنگی هنری خبری آموزشی

مجله ویترینو

مطالب علمی فرهنگی هنری خبری آموزشی

۸۴ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

۳۰
آذر

مهران مدیری که این شب‌ها برنامه گفت‌وگو محور «دورهمی» را برای شبکه نسیم تولید و پخش می‌کند، در شب یلدا مهمان شبکه‌ی دیگری می‌شود و با علی ضیاء، مجری برنامه «مثبت یک» به گفت‌وگو می‌نشیند.

اخبار فرهنگی،اخبار داغ،مهران مدیری،مهران مدیرب در تلویزیون،مدیری،مهران مدیر،اخبار بازیرگان،اخبار ستاره ها،اخبار روز

  • مجله ویترینو
۲۹
آذر

دوستان ناباب مرا به بیراهه کشاندندوکار به جای کشید که برای تامین موادمخدر دست به سرقت می زدم.

  • مجله ویترینو
۲۹
آذر

دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت.

گزارش ویترینو به نقل از شرق ؛ متهم یک‌سال‌ونیم قبل بعد از اینکه در یک دورهمی دوستانه مشروب خورده ‌بود، با یکی از دوستانش درگیر شده و او را به قتل رسانده‌ بود.  در ابتدای جلسه رسیدگی، نماینده دادستان کیفرخواست علیه متهم را خواند و گفت: براساس اعترافات متهم و مدارک به‌دست‌آمده، متهم به نام کیهان با همراهی سه دوست دیگرش به نام‌های امین، کریم و آرمین در خانه‌‌ امین جمع شده و مشروب می‌خورند.

 

  • مجله ویترینو
۲۸
آذر

یک محقق ایرانی که مهندس دانشگاه RMIT ملبورن است ، موفق به تولید آجر بازیافتی از ته سیگار با کاهش 58 درصدی مصرف انرژی شد.

  • مجله ویترینو
۲۸
آذر

تیم فوتبال رئال مادرید با پیروزی دشوار مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن قهرمان جام جهانی باشگاهها شد.

رئال مادرید،خامس و زیدان،اخبارداغ ورزشی،اخبارداغ،آخرین اخبار ورزشی،اخبار ورزشی،اخبار روز،آخرین اخبار روز،تنش در رختکن رئال،وداع خامس شابعه است،ورزش سه ،آخرین اخبار ورزش3 ،ورزشی ورزش 3

  • مجله ویترینو
۲۷
آذر
مهران غفوریان و مهران رجبی در دیدار امروز مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌ با رهبر انقلاب اسلامی حضور پیدا کردند.
مهران غفوریان و مهران رجبی در دیدار امروز رهبر انقلاب
  • مجله ویترینو
۲۶
آذر
از ویژگی های اخلاقی پیامبر گرامی اسلام آن که بدون اینکه بخندد، همیشه متبسم بود و بدون آنکه از خود ذلتی نشان بدهد، همواره متواضع بود.
ولادت پیامبر محمد رسول الله،محمد رسول الله،ولادت پیامبر و امام جعفر صادقفاخبار فرهنگی،اخبار فرهنگی مذهبی،ولادت محمد رسول الله
  • مجله ویترینو
۲۶
آذر
محققان با تحقیق بر روی مادران باردار از تاثیر گریه کردن و ناراحت شدن مادر بر روی جنین در دوران بارداری و پس از تولد آگاه شده و با نتایج شوکه کننده ای مواجه شدند.
  • مجله ویترینو
۲۶
آذر

سردار آزمون مهاجم ایرانی روستوف مورد توجه مسئولان بوروسیا دروتموند قرار گرفته و گفته می شود مذاکراتی بین دو باشگاه انجام شده است.

سردار آزمون،اقدام پسندیده ستاره فوتبال ایران برای کودک مبتلا به سرطان،اخبار ورزشی،اخبار جالب ورزشی،سردار در کار خیریه،پربیننده تریناخبار ورزشی،اخبار داغ ورزشی،اخبار روز

  • مجله ویترینو
۲۵
آذر
طی ساعات اخیر، عکسی با تیتر «دستگیری دو زن داخل چمدان در فرودگاه امام خمینی» در کانال‌های تلگرامی بازنشر شده است. اما واقعیت ماجرا چیست؟
دستگیری دوزن داخل چمدان درفرودگاه امام،همه چیز درباره دستگیری دوزن داخل چمدان در فرودگاه امام،زنان چمدانی،ماجرای دستگیری زنان درفرودگاه تهران،پربیننده ترین اخبار،اخبار جنجالی روز،اخبار داغ،اخبار جدید
  • مجله ویترینو