۸۳ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

رییس‌جمهور از لغو کنسرت‌ها ناراضی است

                   سخنگوی دولت هم به این مساله صحه گذاشت که لغو کنسرت‌ها از دایره‌ی اختیاراتِ دولت خارج است

                                                        رییس‌جمهور از لغو کنسرت‌ها ناراضی استموسیقی ما - بارِ دیگر مساله‌ی لغو کنسرت‌ها هم‌اکنون به عنوان یکی از مهم‌ترین بحث‌های امروز موسیقی مطرح شده است؛ امروز «علیرضا قربانی» در پیامی به این مساله اشاره کرد و خانه‌ی موسیقی نیز نامه‌ای به رییس‌ قوه‌ی قضاییه نوشته است؛ اما لغوِ کنسرت‌ها، دولتی‌ها را نیز بسیار درگیر خود کرده است. اوایل هفته‌ی جاری، «علی جنتی» - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی- به این ماجرا واکنش نشان داد و حالا «محمدباقر نوبخت» - سخنگوی دولت- نیز در نشست هفتگی خود با رسانه‌ها، به این مساله واکنش نشان داد و بارِ دیگر به این مساله صحه گذاشت که مساله‌ی لغو کنسرت‌ها، از دایره‌ی اختیارات مقاماتِ دولتی حتی رییس‌جمهور هم خارج است.

او در این میان گفت: «رئیس‌جمهور به صراحت نسبت به اینکه برخی مجوزها لغو می‌شود، مراتب نارضایتی و تکدر خود را اعلام کرده است. لغو این مجوزها آثار فرهنگی سوئی دارد و گاهی اوقات نسبت به برخی افرادی صورت می‌گیرد، مانند آقای ناظری که جای تأسف است و قطعاً این موضع رئیس‌جمهور در این موارد هم قابل تسری است.»

در چند روز گذشته، کنسرت کیهان کلهر و همچنین شهرام ناظری با همراهی حافظ ناظری در نیشابور به دستور مقامات قضایی لغو شد. هفته‌ی گذشته نیز «علی جنتی» به این مساله اشاره کرده بود که در حد بضاعتِ خود به رییس‌قوه‌ی قضاییه نامه خواهد نوشت.
تاریخ انتشار: ۹۵/۰۲/۳۱ | مجله ویترینو | ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

«بهنام صفوی» بالاخره کُلاهش را برداشت

                        در کنسرت زاهدان و در اعتراض به حرف و حدیث‌ها درباره بیماری این خواننده

                                                       «بهنام صفوی» بالاخره کُلاهش را برداشت

خواننده «عشق من باش» در اواسط کنسرت زاهدان خود کُلاهش را به طرفدار نوجوانش تقدیم کرد تا برای نخستین بار ظاهر این خواننده پس از جراحی در معرض دید دوستدارانش قرار بگیرد.به گزارش «موسیقی ما»، بهنام صفوی در کنسرت زاهدان خود کلاه از سر برداشت تا با این اقدام، پاسخی به اتفاقات روزهای گذشته در فضای مجازی داده باشد. در روزهای گذشته اخبار و حواشی مختلفی درباره بیماری این خواننده اتفاق افتاد و کامنت‌های عجیب و تاسف باری در این باره در صفحات هواداری صفوی درج شد تا بهنام صفوی بالاخره پس از ماه‌ها با این اقدام، به صورت تلویحی نسبت به این اتفاقات واکنش نشان دهد.

بهنام صفوی پس از برداشتن کلاه خود که با واکنش احساسی دوستدارانش در سالن رو به رو شد، رو به حضار گفت: «نگران وضعیت ظاهری من نباشید. تاثیرات شیمی درمانی است. البته بعضی دوستان می‌گویند خالی‌بندی است!»

کنسرت زاهدان این خواننده نخستین اجرا از تور آلبوم «معجزه» بود که در سالن چند منظوره استانداری با ظرفیت 1500 نفر به همت شرکت فرهنگی و هنری «ماهو» به مدیریت کامبیز طاهری و مدیریت اجرایی آرمان بهروان برگزار شد.

حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد استان سیستان و بلوچستان و معاون گردشگری منطقه آزاد قشم از جمله اتفاقات جالب این کنسرت بود.
تاریخ انتشار: ۹۵/۰۲/۳۱ | مجله ویترینو | ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

عکس:قالیباف، سوپرمن تهران شد

کاریکاتور محمدباقر قالیباف، شهردار تهران در مراسم جشن تولد سه سالگی طنز سیاسی اجتماعی «دکتر سلام» که با حضور چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی کشور در سالن کشتی شهدای هفتم تیر تهران در حال برگزاری است، به ایشان هدیه شد.


تاریخ انتشار: ۹۵/۰۲/۳۱ | مجله ویترینو | ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

آیا اقتصاد ایران به تورم دو رقمی خو گرفته؟

در نشست اقتصاددانان مطرح شد
در حالی که علی ترکمانی - اقتصاددان - معتقد است اقتصاد ایران به تورم 20 درصدی خو کرده است و سیاستگذاری‌های رساندن اقتصاد به کشور تورم تک‌رقمی منجر به کندی عبور اقتصاد ایران از رکود می‌شود، امیر باقری - رئیس امور اقتصاد کلان سازمان مدیریت - معتقد است تئوری‌های علم اقتصاد می‌گویند اقتصاد با تجربه تورم بالا رشد مناسبی را تجربه نخواهد کرد و در نتیجه دولت باید کنترل تورم را همچنان در دستور کار قرار دهد.

به گزارش ایسنا، فرشاد فاطمی - اقتصاددان - درباره نرخ رشد سال 1394 که در روزهای گذشته از سوی مرکز آمار ایران ارائه شد، اظهار کرد: در سال گذشته روندهای اقتصادهای کلان به گونه‌ای بود که رشد منفی بخش صنعت قابل پیش‌بینی بود چون اتفاقاتی که باعث ایجاد رکود در اقتصاد کشور شده‌اند هنوز برطرف نشده است.

او توضیح داد: سبد خانوار ایرانی در دهه 80 کوچک و کوچک‌تر شده و از سوی دیگر دولت نیز توان پرداخت نداشته است..
تاریخ انتشار: ۹۵/۰۲/۳۱ | مجله ویترینو | ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

حقیقت هایی از ریش که هرگز نمی‌دانستید+عکس

این نوشتار حقیقت هایی از ریش نمایان می کند که بسیاری از ما هرگز نمی‌دانستیم یا شاید مطالبی را برعکس آن شنیده باشیم.


دانشمندان عقیده دارند مرد‌ها ریش می‌گذارند چون:

صورتشان را در هوای بد حفظ می‌کند.

آرواره‌ها را باابهت‌تر نشان می‌دهد.

برای صورت حفاظی دربرابر آسیب ایجاد می‌کند.

مردهای ریشو نسبت به مردهایی که صورت تراشیده دارند این‌ طور دیده می‌شوند؛

۳۸ درصد کم‌تر سخاوتمند هستند

۳۶ درصد کم‌تر مهربان هستند

۵۱ درصد کم‌تر بانشاط هستند

وقتی یک مرد برای مدتی رابطه‌ی جنسی نداشته‌ باشد، موی صورت‌اش سریع‌تر رشد می‌کند.


اگر حساسیت داشته‌ باشید ...

تاریخ انتشار: ۹۵/۰۲/۳۱ | مجله ویترینو | ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

داعش 25 نفر را با «حوضچه اسید» اعدام کرد

عناصر گروه تروریستی داعش دهها نفر از اهالی موصل عراق را با اسید نیتریک اعدام کردند.باشگاه خبرنگاران جوان: پایگاه خبری عرب زبان سومریه به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد، تروریست‌های تکفیری 25 نفر را به جرم همکاری با نیروهای عراقی و جاسوسی برای آنها با اسید نیتریک شکنجه و اعدام کردند.

این منبع که نخواست نامش فاش شود گفت، تروریست‌های داعش ابتدا قربانیان خود را با طناب بستند و سپس آنها را به درون حوضچه‌ای از اسید نیتریک انداختند.

گفته می‌شود، داعش به منظور ایجاد رعب و وحشت در میان مردم، قربانیان خود را در ملاء عام اعدام کرد.

در تاریخ 24 اردیبهشت 1395 نیز تروریست‌های داعش 11 نفر از ساکنان موصل را به جرم حمل تلفن همراه اعدام کردند.

پیشتر در 21 اردیبهشت نیز داعش پنج نفر از اعضای یک خانواده عراقی را در کرکوک زنده زنده سوزاندند. داعش این پنج نفر را به تلاش برای فرار از مناطق تحت کنترل تروریست‌ها متهم کرده بود.

در فروردین ماه نیز عناصر داعش 250 زن را در موصل اعدام کردند. این زن‌ها پیشنهاد ازدواج موقت با عناصر داعش را رد کرده بودند.​
تاریخ انتشار: ۹۵/۰۲/۳۱ | مجله ویترینو | ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

خواننده مشهور پاپ بالاخره ازدواج کرد

«تارکان» بالاخره پس از سال ها ازدواج کرد و با این کار به شایعاتی که در رابطه با او شکل گرفته بودند پایان داد.

پایش: تارکان یکی از بزرگترین ستاره های پاپ ترکیه است که سبک منحصر به فرد او در موسیقی که تلفیقی از موسیقی شرقی و غربی است تا کنون توسط خوانندگان دیگر ارائه نشده بود.
موفقیت تارکان از سال ۱۹۹۴اغاز شد یعنی زمانی که در اجرای های زنده تلوزیونی و رادیویی ظاهرمی شد.
تاریخ انتشار: ۹۵/۰۲/۳۱ | مجله ویترینو | ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰